FAMEXX şirketi, 2014 yılında nargile kullanıcılarına daha sağlıklı çözümler üretmek amacıyla kuruldu. Sektörde ilkleri üreten, yenilikler getiren ve bunları yaparken de sağlığı her şeyin önünde tutan bir anlayışı benimsedik ve bu prensiple üretmeye devam ediyoruz.

Nargile sevenleri ortak ürünleri paylaşma gereksiniminden kurtaran, yenilikçi ürün gamı ile bir Türk markası FAMEXX güvenin adresidir. Nargile şişesinden lülesine, köz ocağına, marpucundan sipsisine, kadar sağlıkla keyif almanızı sağlayan ürünlerin kalite teminatı FAMEXX’dir. Her bir ürünümüzü özel kılan patentleri FAMEXX’e aittirÜrünlerimizin hepsi tasarımından paketlenmesine kadar kendi tesisimizde, imkanları zorlayan titizlikle, birebir kontroller ile üretmektedir.

Türkiye’de ilk ve tek yöntem patenti olan şekerli sipsilerimiz, şeker ve mentolle tatlandırılarak, tansiyon düşmesi yaşamadan keyfinizin kesintisizliğini sağlar. Bu sebeplede şekerli sipsilerimiz Avrupa ve Türkiye piyasasında talep gören kıymetli ürünlerimizdendir.

Patentli tasarımı ile fark yaratan FAMEXX’in gurur ürünü tek kullanımlık marpuçları birinci sınıf malzemelerden yüksek gramaj, kristal başlık ile üretiyoruz. Yapısını oluşturan F1-12 petken hammadde ile sağlığa zararı olmayan, kokusuz hortumları ile güven vermektedir.

Hepsini Türkiye’de FAMEXX tesisinde, tek tek el emeği, göz nuru ile imal ettiğimiz Cam marpuçlarımızla kişiye özel keyif sunuyoruz. Tasarımlarındaki detaylar ile kullanıcıya mahsus güzellikler yaşatan Cam Marpuçlarımız nargile tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

İnsan sağlığına duyduğumuz FAMEXX hassasiyeti ile yine birinci sınıf  propilen (PP) malzemeden ürettiğimiz tek kullanımlık sipsilerimiz, cafe ve restaurant gibi toplu alanlarda müşterilerimizin kullanıcılara kalitesinden şüphe duymaksızın sundukları ürünlerimizdir.

FAMEXX kalitesinin göz alıcı ürünü olan Köz ocakları, taşıdıkları CE sertifikası ile Avrupa piyasasında söz sahibi bir kaliteyi temsil etmektedir.

Patenti ile FAMEXX’e mahsus Cam lülelerimiz ile nargilerin görünümünü güzelleştiriyor, sıradanlığın sıkıcılığını kalitenin ve tasarımın lüx hislerle aşıyoruz. Cam Lülelerin sanatsal güzelliği kullanıcıları cezbediyor ve insanları bu eşsiz zevke çağırıyoruz.

Duman duman keyif çıkarttıran nargile takımlarımızla kullanıcıları bambaşka alemlere götürüyoruz. Paslanmaz çelikten imal edilmiş parçaları, silikon hortumları ve bili mum parçaları ile FAMEXX üretimi olan patentli nargile takımlarımız ile sağlıklı keyif çıkartmayı garanti ediyoruz.

Hem FAMEXX kalitesi ile üretiyoruz hem de ürünlerimizle ekonomiye güven katıyoruz. İhracat zamanı her ürünümüz ayrıca bire bir kontrol edilmektedir. Ülkemizi dış piyasalarda temsil ettiğimizin bilinci ile ayrı bir titizlikle davranıyor, ister yurt içi ister yurt dışına satılsın bütün ürünlerimize FAMEXX iade garantisi sunuyoruz.

Fabrikamızda makine parkurumuz, yetkin personelimiz, planlama ve üretimde ufuk açan idarecilerimiz ile sektörü taleplerini üst düzeyde karşılıyoruz. Bu sebeple de FAMEXX Türkiye piyasasında lokomotif marka olmanın yanı sıra Orta Doğu, Arap Ülkeleri hatta Hindistan’dan başlayarak Avrupa ve Amerika Kıtalarına kadar ihracat yapan bir “Dünya Devi” olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Covid-19 virüsü Dünyayı etkisi aldıktan sonra nargile kullanımda hassasiyet, tasarımı ile de fark yaratan FAMEXX ürünleri aşırı talep doğurmuştur. Söz konusu pandemi döneminde ürünlerimizin verdiği güvenin, ambalajlama işleminde gösterdiğimiz özenin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkartmıştır. Ürünlerimizin müşterinin eline geçene kadar hijyen kalitesinin kesintisiz olması üretim aşamalarımızda en çok dikkat ettiğimiz husustur.

Bugün sektörde fark yaratan nitelikli üretim yapma yeteneğimiz ve müşterimizin takdirleri ile FAMEXX lider firma olmanın onurunu ve beraberinde sorumluluğunu hassasiyetle taşımaktadır.

Misyonumuz

  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini, sağlık ve hijyen gerekliliklerinin üzerinde bir güvenle karşılamak,
  • İletişim kanallarımızı güçlendirerek müşterimizle kalıcı bağlar kurmak,
  • Yurt içi ve yurt dışı müşteri ağımızı büyüterek, ekonomimizde katma değer kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yut dışı pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider ve müşterilerimiz için güvenilir firma çizgisini korumaktır.

Famexx Telefon
Canlı Destek
Famexx Whatsapp
Open chat